Bloglar Ve Blog Siteleri - Blog

Bloglar Ve Blog Siteleri

 

Bloglar Ve Blog Siteleri

 

Bloglar özellikle sitelerimiz için tanıtım yazıları açısından bakarsak en iyi kaynaklardandır. Maliyet yönünden bakılırsa ücretsiz olmalarından dolayı ayrıca birer tercih sebebidir. Kendimize ait bloğumuz olmasa bile başka bloglardan tanıtım yazıları almak yine bizler için avantaj olacaktır.
Blog Siteleri
 

 

Bloglardan link kazanabilmenin başka bir yolu başka bloglara yorumlar yapmaktan geçer. Ancak bunu yaparken abartılardan kaçının. Birden ve fazla sayıda yorum yapmayın. Bu yöntemi kullanırken dikkat edilmesi gereken hususlar

 

·         Abartıdan kaçınmalıyız

 

·         Sitemizin alanıyla ilgili yerlere yorumlar yapmalıyız

 

·         Yorumlarımız çok kısa olmamalı

 

Bu bilgilerden sonra dilerseniz blog sitelerini tanıtalım.

 

Blog Siteleri

 

WordPress

 

Ücretsiz olmasının yanında kullanımı kolay olmasından dolayı en çok tercih edilen bloglardan biridir WordPress. WordPress.com sitesinden kendinize kolayca bir blog oluşturabilirsiniz. Üstelik bahsettiğimiz gibi ücretsiz.

 

Dünyadaki web sitelerinin çoğunluğu WordPress sitelerinden oluşur. Webmasterlar tarafından kısaca WP olarak yazılır. Wp ile hazırlanmış siteler bu özelliklerin yanında Google tarafından çok hızlı indexlenir.

 

WordPress.com aracılığıyla bir blog oluşturursanız alan uzantınız sistemin uzantısıyla bitecektir. Örneğin yeni bir blog açtığınızda bloğunuzunadı.wordpress.com olarak bir isme sahip olursunuz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Emg Nedir, afrika örgüsü nasıl yapılır,Yeni bir iş, Borsa Öğrenme,emes hastalığı nedir,Earn Money, almanca türkçe çeviri, cassini uzay aracı