Zengin Backlink Yapısı Nedir? - Blog

Zengin Backlink Yapısı Nedir?

 

Zengin Backlink Yapısı Nedir?

 

Bir backlink çalışmasında yapılması gereken en doğru hareket planlı bir şekilde hareket ederek düzenli bir çalışma yapmaktır. İstikrar ve sabır bu yapının vazgeçilmez öğelerindendir. İkinci önemli bir konuda alınan linklerin kesinlikle tek tip olmamasıdır. Link çeşitliliği oluşturmak bizim için şarttır.
zengin backlink nedir
 

 

Zengin bir backlink yapısı oluşturmak demek çok sayıda backlink almak demek değildir. Kaliteli linkler almak zengin bir yapı oluşturmak demektir. Buradan çıkaracağımız ana madde backlinklerimizin kaliteli olması ve nicelik yönünden zengin olmasıdır. İstikrarlı bir şekilde yapılan çalışmalar aynı zamanda doğal bir görüntü verecektir. Doğallık Seoda bir diğer önemli konudur. Doğal olmayan bir çalışmanın başarılı olabilmesi mümkün değildir.

 

Doğal bir backlink yapısı için sitemizdeki backlinklerin tek tip olmaması ve çeşitlendirilmesi gereklidir.

 

Backlink Kaynakları Nelerdir?

 

Sitelerimize backlink alabileceğimiz bir çok kaynak vardır. Bizler bu konuda sitemize en uygun olanları seçerek kullanmalıyız.

 

Dizinler

 

Dizinler birer site deposu olarak tabir edilir. Bu yapılar başta Google olmak üzere bir çok arama motorunca sürekli taranarak dizinlere eklenirler.  Bu alanda lider konumda olan dizin Dmoz dur.

 

İyi bir seo çalışması yapmanın temel koşullarından birisi dizinlere kayıt olmaktır .

 

Yahoo dizini

 

Dmoz dizininden sonra en önemli dizinlerden birisi aynı zamanda bir arama motoru olan yandextir. Yandex dizinine dmoz dizini gibi kayıt olabilirsiniz. Ayrıca dmozdan farkı ücret ödeyerek üyelik yapabilmenizin imkanı olmasındandır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Emg Nedir, afrika örgüsü nasıl yapılır,Yeni bir iş, Borsa Öğrenme,emes hastalığı nedir,Earn Money, almanca türkçe çeviri, cassini uzay aracı